Wybierz region

Wybierz miasto

  Audiencja III, czyli raj Eskimosów - spektakl

  Poema Cafe
  Poznań, ul. Langiewicza M./2, +48 61 853 05 76

  19:00 - 21:00 Sobota, 30 września

  • 35zł

  Serdecznie zapraszamy na spektakl "Audiencja III, czyli raj Eskimosow" w wykonaniu SCENY Z BLISKA (Janusz Andrzejewski i Izabella Tarasiuk-Andrzejewska).

  Sztuka została napisana dla dwojki aktorow, ktorzy mają przedstawić powierzchowność dialogu dwojga ludzi. On - prelegent, profesor, kochanek, mężczyzna, aktor... otrzymuje w tym utworze partnerkę: nieznajomą, uczennicę, przyjaciołkę, towarzyszkę życia, kochankę, wroga... - zależnie od sceny. Dominującym tematem sztuki staje się dialog, kontrast między płciami. Autor rozpisał na dialogowe partie niejednolity emocjonalny związek profesora i uczennicy, ujawniający czasem swoje miłosne zabarwienie. Kobieta jest tutaj postacią, ktora za sprawą cech przypisanych przez przewrotną naturę żeńskiej płci potrafi zburzyć nawet racjonalną sytuację i rozbudzić kreatywną siłę fantazji. Mężczyzna nie znajduje w sobie na tyle silnej woli, by oprzeć się wyobraźni i, co tu ukrywać, biologicznej przewadze swojej partnerki. Sztuka pełna dynamiki scenicznych sytuacji składa się z wielu błyskotliwych dialogow, często o filozoficznym charakterze i o dowcipnych puentach.
  Scenariusz: Bogusław Schaeffer
  Reżyseria: Janusz Andrzejewski
  Obsada: Izabella Tarasiuk-Andrzejewska i Janusz Andrzejewski
  Muzyka: Mozart i Bogusław Schaeffer
  Aranżacja i wykonanie instrumentalne piosenki: Krzysztof Dys

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa