Wybierz region

Wybierz miasto

  Człowiek przyszłości – wyzwania wobec nauki

  Poznańskie Towarzystwo Przyjaciół Nauk
  Poznań, ul. Mielżyńskiego/27/29, +48 61 852 74 41

  09:00 Od 21.09.2017 do 22.09.2017

  • Brak informacji o cenie

  Prof. Jozef Kostrzewski, wybitny archeolog i wspołtworca Uniwersytetu Poznańskiego, założyciel i dyrektor Muzeum Archeologicznego w Poznaniu, będzie patronem konferencji organizowanej przez Poznańskie Towarzystwo Przyjacioł Nauk w ramach cyklu „Człowiek przyszłości – wyzwania wobec nauki”. Wspolną ideą kilku konferencji jest refleksja nad problemami, jakie stawia przed nauką wspołczesny człowiek. W tym roku konferencje dotyczyć będą relacji człowieka z gospodarką, a także przyrodą i techniką. Pierwsza z nich poświęcona jest relacji do przeszłości i możliwości jej badania.
  Ogolnopolska konferencja ma charakter interdyscyplinarny, udział w niej wezmą nie tylko archeolodzy. O rekonstrukcji przeszłości mowić będą rownież poznańscy lekarze z Uniwersytetu Medycznego i informatycy z Politechniki Poznańskiej.
  Cykl "Zasłużeni dla nauki. Cykl ogolnopolskich konferencji promujących wybitnych poznaniakow" wspołfinansowany jest ze środkow miasta Poznania #poznanwspiera

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ