Wybierz region

Wybierz miasto

  Daria Zawiałow

  Krystian Dobuszyński

  Klub Muzyczny Tama Poznań
  Poznań, ul. Niezłomnych/2

  19:00 - 23:00 Sobota, 7 grudnia

  • Brak informacji o cenie

  Daria Zawiałow to młoda wokalistka, tekściarka oraz kompozytorka, znana choćby z takich chwytliwych przebojow jak „Kundel bury” czy „Malinowy chruśniak”. Jej pierwszy album „A kysz!” w zawrotnym tempie pokrył się złotem, zaś przyjęcie jej ostatniego albumu pod tytułem „Helsinki” wyraźnie pokazuje, że artystka nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa. Na nowej płycie, ktora rownież pokryła się już złotem, Daria Zawiałow zaprasza nas do świata swojej wyobraźni, w ktorym stolica Finlandii odgrywa niebagatelną rolę… Słychać to wyraźnie – nie tylko w inspirujących tekstach, ale i melodiach, ktore zapadają w pamięć. Przykładow nie trzeba długo szukać – wystarczy włączyć piosenki „Nie dobiję się do ciebie”, „Hej, hej!” czy „Szarowka”.

  Warto dodać, że talent wokalistki – wcześniej występującej w takich programach telewizyjnych jak „Szansa na sukces”, „Mam talent!” czy „X-Factor” – doceniła kapituła Fryderykow, ktora przyznała jej dwie statuetki: pierwszą w kategorii „Fonograficzny Debiut Roku”, zaś drugą w kategorii „Album – Muzyka alternatywna”.

  Koncert Darii Zawiałow odbędzie się w sobotę 7 grudnia o godz. 19 w klubie Tama (ul. Niezłomnych 2). Bilety zostały wyprzedane.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Święta z Kevinem? Obowiązkowo! A co pamiętasz z tego kultowego filmu? QUIZ