Wybierz region

Wybierz miasto

  Dopelord, Snake Thursday, Tortuga

  Klub Pod Minogą
  Poznań, ul. Feliksa Nowowiejskiego/8, +48 61 852 79 22

  18:30 Sobota, 4 listopada

  Dopelord
  Nasz towar eksportowy z klimatu stoner/doom. W Poznaniu goszczą co jakiś czas i za każdym razem dają dowod na to, że są absolutną polską czołowką. Każdy ich koncert powoduje odpłynięcie gdzieś w otchłań i zapewne tym razem będzie podobnie, tym bardziej że Minoga ma swoj kameralny klimat sprzyjający tego typu dźwiękom.

  Snake Thursday
  Poznaniacy, na ktorych koncert czekamy już bardzo długo. Od dawna staraliśmy się ich zaprosić na gig, ale ciągle coś nie wychodziło. W końcu się udało i jesteśmy szczęśliwi z tego powodu. Absolutny top, jeśli chodzi o koncerty.

  Tortuga
  Kolejna nasza przygoda z tym poznańskim zespołem. Bardzo chętnie zapraszamy tych chłopakow do grania w naszym mieście, ponieważ jakościowo są ponadprzeciętni. Z każdym kolejnym koncertem pokazują, że pukają do drzwi stonerowego światka i nadejdzie w końcu dzień, że wjadą tam z butem.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa! QUIZ