Wybierz region

Wybierz miasto

  Dr Misio - koncert w Klubie u Bazyla w Poznaniu

  Natalia Popczyk

  Klub u Bazyla
  Poznań, ul. Norwida C. K./18A, +48 50 146 89 71

  19:00 - 23:00 Piątek, 6 grudnia

  • od 50zł

  Dokładnie po roku rock’n’rollowa załoga Arka Jakubika powraca do poznańskiego Klubu u Bazyla! Panowie zaprezentują swoje największe przeboje oraz piosenki zawarte na ostatniej płycie „Zmartwychwstaniemy”. Choć płyty miło jest słuchać w domowym zaciszu, to zdecydowanie najlepiej brzmi w wykonaniu na żywo.

  Arkadiusz Jakubik jest dziś jednym z najbardziej rozpoznawalnych polskich aktorow. Jego nieprzeciętne umiejętności można było podziwiać m.in. w filmach Wojciecha Smarzowskiego, takich jak „Wesele”, „Dom zły”, „Drogowka” czy „Wołyń”. Nie każdy jednak wie, że jest związany nie tylko ze światem filmowym, ale rownież polską sceną rockową, na ktorej cieszy się coraz większym szacunkiem.

  Jego kapela Dr Misio, w ktorej pełni rolę wokalisty, rozpoczęła działalność wiosną 2013 roku, kiedy pojawił się jej debiutancki album „Młodzi”, zwracający uwagę nie tylko za sprawą dosadnego brzmienia oraz ciężkich riffow, ale rownież przemyślanych tekstow, ktore od początku były kluczowe w tworczości tego projektu.

  Dr Misio pozostał bezkompromisowy rownież podczas prac nad płytami „Pogo” z 2014 roku oraz wydaną dwa lata temu „Zmartwychwstaniemy”. Warto dodać, że w przypadku tej pierwszej za słowa do piosenek odpowiadali Krzysztof Warga i Marcin Świetlicki.

  Koncert zespołu Dr Misio odbędzie się 6 grudnia o godz. 19 w Klubie u Bazyla (ul. Norwida 18A). Ceny biletow: 50 zł (w przedsprzedaży), 60 zł (w dniu koncertu).

  Cena biletu Opis
  50złw przedsprzedaży
  60złw dniu koncertu

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Święta z Kevinem? Obowiązkowo! A co pamiętasz z tego kultowego filmu? QUIZ