Wybierz region

Wybierz miasto

  Ekspozycja główna Bramy Poznania ICHOT

  Brama Poznania ICHOT
  Poznań, ul. Gdańska/2, +48 61 647 76 00

  Od 1.01.2016 do 31.12.2018

  • Brak informacji o cenie

  Ekspozycja Bramy Poznania ICHOT to multimedialna opowieść o historii i dziedzictwie Ostrowa Tumskiego. W kolejnych salach można zobaczyć, usłyszeć i poznać ponadtysiącletnie dzieje poznańskiej Wyspy. Zdobyte tu informacje i zaprezentowany sposob interpretacji, pozwala „wyjść w teren” – ekspozycja Bramy Poznania nie kończy się bowiem w ostatnim pomieszczeniu budynku, ale poprzez nowoczesną kładkę przerzucona jest na teren Ostrowa Tumskiego. Brama otwiera się na autentyczną przestrzeń dziedzictwa.

  Przejście po ekspozycji ułatwiają trzy ścieżki, w ktorych głowną role pełni audioprzewodnik: indywidualna, dla grup zorganizowanych oraz ścieżka rodzinna, czyli specjalna trasa edukacyjna dla dzieci z rodzicami. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych, multimedialnych nośnikow, mamy możliwość spersonalizowanego zwiedzania, pogłębienia podstawowych informacji i opracowania własnego sposobu poruszania się po Bramie Poznania.

  Symbolicznym przewodnikiem po wszystkich salach ekspozycyjnych Bramy Poznania jest zaś światło. Światło, ktore opowiada, i światło, ktore rozszczepia się na rożne kolory – wizytowki danej sali i synonimy danego okresu w historii Ostrowa Tumskiego. Ekspozycja podzielona jest chronologicznie i tematycznie na cztery części: Sal Grod, Sala Woda, Sala Złoto oraz Sala Witraż.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Uważałeś w szkole? Sprawdź, co wiesz na temat chemii w życiu codziennym! QUIZ