Wybierz region

Wybierz miasto

  Łąki Łan

  Sala Koncertowa na Stadionie Miejskim, Klub Muzyczny B17
  Poznań, ul. Bułgarska/17

  20:00 Sobota, 4 listopada

  Granie na żywo mają we krwi. Proces tworzenia zawsze zaczyna się na scenie, a studio jest jego dopełnieniem.
  Słyną z niesamowicie energetycznych koncertow. Wypracowali sobie swoje niepowtarzalne, słowiańsko - międzygalaktyczne brzmienie, ktore cały czas ewoluuje i zaskakuje. Bardzo istotne są teksty, pisane przez Paprodziada, ktore wymagają od słuchacza odszyfrowania zawartych w nich treści.
  Kostiumy i performance sceniczny tworzą niezapomniane widowisko, ktore mogli zobaczyć uczestnicy festiwali w kraju i za granicą, m.in. Tbilisi Open Air Alter/Vision, Montreux Jazz Festival, Orange Festival, Open’er Festival, Jarocin Festiwal, Przystanek Woodstock.
  W listopadzie 2016 ukazała się najnowsza płyta Łąki Łan "Syntonia", ktorą promują single "Pola Ar" i „Bombaj”. Album został nominowany do Nagrody Fryderyk 2017 w kategorii „Album Roku – Alternatywa”

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Jesteś Polakiem? To pewnie wiesz wszystko o tradycyjnych polskich domach