Wybierz region

Wybierz miasto

  NABÓR POZNAŃ – ROK SZKOLNY 2019/2020

  Dagmara Rucińska

  Klub Sportowy Capoeira Camangula
  Poznań, ul. Szamotulska/33, 503004684

  Od 4.09.2019 do 30.10.2019

  • 1zł

  Serdecznie zapraszamy na zajęcia Capoeira od podstaw. Nowy nabor do sekcji początkującej rozpoczyna się 4 września.

  Nie ważna jest forma, czy stopień sprawności fizycznej, na treningu skupiamy się na: rozciąganiu, poprawie kondycji, koordynacji, gibkości itp.
  Capoeira to brazylijska sztuka walki łącząca w sobie akrobatykę, muzykę oraz kulturę afro-brazylijską. Można dobrać ilość treningow z podziałem na grupy wiekowe. Zachęcamy rownież rodzicow to wspolnych treningow z dziećmi. Zajęcia prowadzi instruktor z ponad 19-letnim doświadczeniem zdobytym na terenie Europy i Brazylii. Capoeira jest sztuką walki, dlatego rownież odbywają się treningi kontaktowe. Ponadto organizujemy lekcje muzyczne oraz treningi akrobatyczne dla dzieci i dorosłych, rownież osob początkujących. Zachęcamy do przyjścia na bezpłatne zajęcia probne, aby samemu przekonać się co trenujemy, jak wyglądają zajęcia i jaka panuje atmosfera. Capoeira to rownież podroże, ciekawi ludzi oraz dużo radości. Oprocz regularnych treningow praktykujemy oraz propagujemy kulturę afro-brazylijską, tańczymy sambę, także Forro (brazylijski taniec, podobny do salsy). Z nami nie będziesz się nudzić !

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (1)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  brazilshop.pl (gość)

  Życzymy powodzenia dla nowych adeptów capoeira. Brazilshop.pl

  Lubelskie czy lubuskie? Odróżnisz? Sprawdź się w podstępnym quizie geograficznym! QUIZ