Wybierz region

Wybierz miasto

  O czym szumi las (dubbing)

  Cinema City Plaza
  Poznań, ul. Drużbickiego/2, +48 61 662 62 62

  10:45 Piątek, 15 września

  • Brak informacji o cenie

  Las Huckybucky to przyjemne miejsce do życia dla wszystkich zwierząt. Wśrod nich jest całkiem spora grupa myszy, ktorym wtorują Mikołaj Myszowspinacz i Morten Myszodrewniak. W lesie obowiązuje jednak brutalne prawo natury i mniejsze zwierzęta muszą chronić się przed znacznie większymi drapieżnikami. Szczegolnie niebezpieczny jest lis Marvin, ktory uwielbia polować na – zdawałoby się – bezbronne myszki. Kiedy lis probuje zjeść babcię Mortena Myszodrewniaka, przyjaciele postanawiają działać. Chcą wprowadzić ustawę o życiu wszystkich zwierząt w zgodzie i zaprzestaniu zjadania się nawzajem. Podejmują się prawdziwego wyzwania przekonania wszystkich drapieżnikow do nowej idei.

  Czas trwania:
  75
  Gatunek:
  animowany
  Reżyseria:
  Rasmus A. Sivertsen
  Scenariusz:
  Karsten Fullu
  Obsada:
  Espen Bråten Kristoffersen, Nils Jørgen Kaalstad, Stig Henrik Hoff, Wenche Myhre, Jan Martin Johnsen, Jakob Schøyen Andersen, Egil Hegerberg, Marit Synnøve Berg
  Muzyka:
  Gaute Storaas
  Kraj produkcji:
  Norwegia
  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Film wyświetlany również w

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Film wyświetlany również w

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST