Wybierz region

Wybierz miasto

  Persons from porlock (SLO) + The Moondogs / shoegaze-psychedelic

  Alternativa Club
  Poznań, ul. Święty Marcin/80/82, +48 61 853 71 33

  20:00 Poniedziałek, 2 października

  • od 20zł

  FabrykaZespolow.pl i Alternativa Club zapraszają na wyjątkowy koncert persons from porlock (Słowenia) oraz The Moondogs!

  Pożyczając nazwę z literackiej aluzji do nieoczekiwanych gości zakłocających ustalony przebieg imprezy, persons from porlock faktycznie nieźle namieszali na rodzimej słoweńskiej scenie muzycznej, wydając w ubiegłym roku debiutancki album “things people don’t like”. A jako, że wbrew tytułowi, ludzie polubili ich i to bardzo, teraz idą ze swoją muzyką dalej – do Niemiec, Austrii, Czech, no i oczywiście do Polski, gdzie zagrają krotką trasę. Poznań jest obowiązkowym na niej przystankiem!

  persons from porlock to czworka przyjacioł z dzieciństwa i jak tak dalej będzie im dobrze szło, zostaną ze sobą na długo, bo rock’n’roll nie ma przeciez wieku. W ich przypadku ten rock’n’roll przefiltrowany jest przez shoegaze, psychodelię, odcienie nowej fali, odrobinę elektroniki I szczyptę stonera. Wszystko to okrazszone hipnotycznymi wizualizacjami, podkreślającymi odrealniony klimat ich kompozycji. Śpiewają. Po angielsku. Świetne teksty. Trzeba usłyszeć, zobaczyć, podejść blisko, chłonąć na całego – słowem – wbić na poznański koncert do Altenativy!

  Tym bardziej, że jako suport wystąpi pokrewna stylistycznie, choć zdecydowanie oryginalna poznańska kapela The Moondogs, rownież zdobywająca coraz większy rozgłos. Ich ostatni singiel „Echoes Of Love” otwiera nowy, jeszcze bardziej kreatywny rozdział w ich – dopiero się rozkręcającej – karierze. Aż strach pomyśleć, co będzie dalej. Ale zdecydowanie trzeba sprawdzić już teraz – na żywo!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST