Wybierz region

Wybierz miasto

  Pozory mylą

  Aula Artis w WSNHiD
  Poznań, ul. Gen. Kutrzeby T./10

  16:00 - 18:00 Niedziela, 8 grudnia

  WYSTĘPUJĄ:
  Elżbieta Romanowska
  Katarzyna Żak
  Kacper Kuszewski
  Piotr Ligienza
  Anna Smołowik

  POZORY MYLĄ to komedia pomyłek Seymoura Blickera ze świetnymi rolami i happy endem. Aby jednak do niego dotrzeć trzeba pokonać kompletnie niewiarygodne przeszkody.

  POZORY MYLĄ to opowieść o pisarzu Shermanie, ktory pod pseudonimem napisał pierwszą książkę i odniosł sukces. Ponieważ jest nieśmiały, z gatunku histerykow o zaniżonej samoocenie, prosi aby w publicznej promocji zastąpił go przebojowy, przystojny przyjaciel Matt. Niestety, jak to w farsach bywa, nic nie układa się tak jak zaplanowano. Kolejne postacie powodują zabawne sytuacje i zwroty akcji.

  POZORY MYLĄ to komedia o wspołczesnym zjawisku, nie tylko w „celebryckim światku”, gdzie występ w znanym telewizyjnym show jest większą gwarancją sukcesu niż dobre recenzje krytykow literatury.

  POZORY MYLĄ to zabawne dialogi, brawurowe zwroty akcji i znakomita zabawa.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Święta z Kevinem? Obowiązkowo! A co pamiętasz z tego kultowego filmu? QUIZ