Wybierz region

Wybierz miasto

  Rapsy czwartkowe, te starsze i nowe

  HaH Art & Music Club
  Poznań, ul. Małe Garbary/6, +48 51 158 57 84

  22:00 Od 18.01.2018 do 4.01.2019

  • Brak informacji o cenie

  Chodzą słuchy na mieście, że odpalamy coś w czwartki i chyba czas najwyższy, żeby ogłosić to oficjalnie. Tak, to prawda!
  Od 18go stycznia odpalamy czwartki w klimatach rap i r’n’b.
  Będzie to cykl imprez granych co tydzień, na ktorym nie usłyszycie radiowych szlagierow, eskowej sieczki, wiertarek z głośnikow, czy dziwnej - czasem nazbyt nowoczesnej i odklejonej od oczekiwań selekcji muzycznej. Będzie za to dużo bujanego rapu, melodyjnego r’n’b i klasycznych numerow z lat od 2000 do dziś. Całość grana rowno, zgrywana ze skreczem - wszystko z vinyli i pod klimat, ktory chcemy tu stworzyć.
  Za projekt odpowiadają dj biskup i dj twister. Dajemy im wolną rękę w doborze numerow, bo z posiadanym doświadczeniem i ilością zagranych melanży (a to idzie w tysiące), zdają się wiedzieć jak zrobić to poprawnie.
  Startujemy już 18go stycznia w czwartek. Do zobaczenia!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Uważałeś w szkole? Sprawdź, co wiesz na temat chemii w życiu codziennym! QUIZ