Wybierz region

Wybierz miasto

  Shlomo

  materiały organizatora

  Tama
  Poznań, ul. Niezłomnych/2

  23:00 Od 17.01.2020 do 18.01.2020

  • od 20zł

  Francuski DJ i producent Shaun Baron-Carvais, znany bardziej jako Shlomo, będzie gwiazdą piątkowego wieczoru w Tamie. Artysta reprezentujący takie prestiżowe wytwornie jak Taapion, Delsin, Wolfskuill, Singular, Bright Sounds, Deep Moves czy Uncharted Audio, zaprezentuje swoje najnowsze kawałki oraz najpopularniejsze utwory. Shlomo zadebiutował w 2013 roku świetnie przyjętą EP-ką pod tytułem „The Harvest”. Jak przyznał w wielu wywiadach, na początku najbardziej fascynował się brzmieniami charakterystycznymi dla artystow z kultowej wytworni Warp, ktorej czołowymi przedstawicielami są Aphex Twin i Boards Of Canada.

  – Dziś muzyka Francuza to skrzyżowanie nurtow techno, eksperymentalnej elektroniki i muzyki filmowej, a jego kunszt można było podziwiać już w najważniejszych klubach świata, od berlińskiego Berghain, przez Bassiani, po paryskie Concrete, gdzie jest rezydentem – czytamy w zapowiedzi koncertu.

  Koncert Shlomo odbędzie się 17 stycznia w godz. 23-6 w klubie Tama (ul. Niezłomnych 2). Ceny biletow: 20 zł (w przedsprzedaży), 30 zł (w dniu koncertu).

  Cena biletu Opis
  20złw przedsprzedaży
  30złw dniu koncertu

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Ekotriki w domowych porządkach. Sprawdź, czy znasz je wszystkie?