Wybierz region

Wybierz miasto

  Social English Night with Talkersi! [1st edition, Poznań]

  Kolejka Parkowa Maltanka
  Poznań, ul. Jana Pawła II/1

  18:30 - 20:00 Środa, 27 września

  • Brak informacji o cenie

  Proponujemy sposobem na zintegrowanie lokalnej społeczności kochającej język angielski. Będzie to otwarte spotkanie przy kawie, wsparte kilkoma zabawami na rozgrzewkę, ktore pozwolą uczestnikom otworzyć się na luźny dialog. Naszą intencją jest to, by spotkanie odbyło się w przyjaznej atmosferze; by każdy czuł, że może wpaść; żeby było po prostu fajnie! Czego możesz się spodziewać? Mnostwa dobrej zabawy i świetnego czasu spędzonego z nowymi znajomymi poznanymi na SEN.
  Czy jest jakiś plan spotkania?
  Tak, i ten plan jest bardzo prosty: 90 minut rozmow wyłącznie w języku angielskim, na wstępie prezentacja, rozmowy w parach i grupach.
  Wejście na wydarzenie jest BEZPŁATNE (obowiązuje jedynie "dżentelmeński obowiązek" kupienia czegoś w barze na miejscu), ale rejestracja jest OBOWIĄZKOWA.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST