Wybierz region

Wybierz miasto

  Throneum / Incinerator / Abhorrent Funeral - Poznań - U Bazyla

  Klub u Bazyla
  Poznań, ul. Norwida C. K./18A, +48 50 146 89 71

  20:00 - 23:00 Czwartek, 19 października

  • 25zł

  THRONEUM to absolutna legenda rodzimej sceny death/black metalowej, zespoł, ktory ma na swoim koncie multum istotnych dla gatunku wydawnictw, od kultowych "Old Death's Lair" i "Mutiny of Death" do ostatnich bezkompromisowych wyziewow - "Morbid Death Tales" czy "Organic Death Temple". Ostatni raz w Poznaniu grali siedem lat temu na Old Temple Fest, czas najwyższy przypomnieć się maniakom ze stolicy Wielkopolski!

  "Muzyka INCINERTOR to ma być prosty strzał w pysk, wyprowadzony z pełnią nienawiści i szaleństwem w oczach" - tak mowią sami o sobie. To jedna z kilku znakomicie zapowiadających się młodych grup rodem z Warszawy, wielbiących metal grany na starą modłę w stylu Slaughter, Possesed czy Dark Angel! W tym roku zadebiutowali w barwach Putrid Cult miażdżącą epką o zacnym tytule "Rotten Flesh Macabre".

  ABHORRENT FUNERAL to jeden z najobrzydliwszych projektow "muzycznych" w kraju. Obskurna i niesmaczna mieszanina death metalu, doom i punka spod znaku Hellhammer, Cianide czy Six Feet Under powinna przypaść do gustu zwłasza niepoprawnym zwyrodnialcom i dewiantom! Zapowiada się prawdziwy horror!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST