Wybierz region

Wybierz miasto

  Verzerrung - Philipp Strobel [aufnahme + wiedergabe] / *lista fb

  Projekt LAB
  Poznań, ul. Grochowe Łąki/5, +48 73 147 71 02

  23:00 Od 23.09.2017 do 24.09.2017

  • od 10zł

  Kontynuujemy cykl imprez Verzerrung. Po pierwszej edycji, na ktorej wystąpił Codex Empire, artysta stojący za jednym z najgłośniejszych wydawnictw wytworni [aufnahme + wiedergabe], postanowiliśmy zaprosić jej samego szefa.
  Philipp Strobel to głowa kultowej berlińskiej wytworni aufnahme + wiedergabe, promującej brzmienia z zakresu industrial, power electronics, new wave czy ebm w post punkowym klimacie. W jego wytworni wydają takie postacie i projekty jak Ancient Methods, Phase Fatale, Codex Empire, Schwefelgelb, The Horrorist, Sarin czy Melania ., ktora wraz z Zariushem wspołtworzy cykl Verzerrung.
  Silnie związany z berlińską sceną, miał okazję wystąpić jako dj w takich klubach jak m.in. Berghain, Tresor, Suicide Circus czy Griessmuehle, a niedawno wrocił z wakacyjnego tour po USA, gdzie prezentował swoj styl w takich miastach jak m.in. Chicago, Los Angeles, Detroit czy Nowy Jork. W Polsce wystąpi po raz pierwszy.
  Main:
  - Philipp Strobel [aufnahme + wiedergabe]
  - MELANIA . [aufnahme + wiedergabe / Verzerrung]
  - Zariush [ Projekt LAB / Verzerrung / electrified.]
  Bar:
  - Julian De Narco
  - qZeno
  tax: lista fb do 00:00 10 zł. Bez listy / po 00:00 20 zł

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Koronawirus: Czy znasz już na pamięć zasady profilaktyki? TEST