Wybierz region

Wybierz miasto

  Yuri Gagarin, Butterfly Trajectory, The Holy Circles

  Alternativa Club
  Poznań, ul. Święty Marcin/80/82, +48 61 853 71 33

  19:30 - 23:00 Środa, 18 października

  • 50zł

  Rock N Rolla booking zaprasza na wieczor z psychodelicznymi dźwiękami w piwnicy Zamku Cesarskiego.
  Yuri Gagarin
  Space rock w najlepszym wydaniu, jakie jest tylko możliwe. Szwedzka pięcioosobowa kapela odwiedzi 5 miast w Polsce, nie zapominając o Poznaniu. Jest to ich pierwsza wizyta w naszym kraju! Ich ciężki psychodeliczny dźwięk budują mocarne riffy, intensywna gitara rytmiczna, ciężkie bębny, klimatyczny bas i synthowe noisy w tle.

  Butterfly Trajectory
  Poznański progresywny metal / post metal z wyrazistym wokalem już nie raz zrobił nam dobrze na koncercie. Brzmienie jest bardzo dojrzałe i zespoł wydaje się być sprawdzoną opcją koncertową.

  The Holy Circles
  Poznańskie trio, ktore niedawno zadebiutowało koncertowo w nieistniejącym juz OFF Garbary. Koncert był całkowicie improwizowany i wyszedł bardzo ciekawie. Stawiają pierwsze kroki na scenie i zapewne jeszcze nie raz o nich usłyszymy. Tego wieczoru otworzą imprezę. Swoją muzykę określają jako psycho groove/hard psychedelic/space.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  [QUIZ] Czego nie wolno robić w domu i na działce? Sprawdź, czy znasz swoje prawa