InvestHousePlus PSŻ z zaproszeniem do I ligi żużlowej. Czy poznański klub z niego skorzysta?

Radosław Patroniak
Radosław Patroniak
Poznańskie Skorpiony spadły do II ligi, ale być może w przyszłym sezonie nadal będą jeździć na zapleczu ekstraligi
Poznańskie Skorpiony spadły do II ligi, ale być może w przyszłym sezonie nadal będą jeździć na zapleczu ekstraligi brak
Mimo że sezon w ligach żużlowych się jeszcze nie skończył, to już wiadomo, że w przyszłym sezonie w I lidze nie wystąpią Landshut Devils. Ich miejsce może zająć poznański spadkowicz.

Zobacz też: Zobaczcie najładniejsze podprowadzające w polskiej lidze

InvestHousePlus PSŻ otrzymał bowiem od Polskiego Związku Motorowego propozycję ponownego przystąpienia do rywalizacji w I lidze. Działacze z Golęcina będą mieli nawet pierwszeństwo w zabieganiu o licencję. Pytanie tylko, czy z tej oferty skorzystają i czy będą spełnić wszystkie warunki organizatora rozgrywek.

Budowa Centrum Frame Running w Złotowie

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!

Polecane oferty

Materiały promocyjne partnera

Materiał oryginalny: InvestHousePlus PSŻ z zaproszeniem do I ligi żużlowej. Czy poznański klub z niego skorzysta? - Głos Wielkopolski

Komentarze

Komentowanie artykułów jest możliwe wyłącznie dla zalogowanych Użytkowników. Cenimy wolność słowa i nieskrępowane dyskusje, ale serdecznie prosimy o przestrzeganie kultury osobistej, dobrych obyczajów i reguł prawa. Wszelkie wpisy, które nie są zgodne ze standardami, proszę zgłaszać do moderacji. Zaloguj się lub załóż konto

Nie hejtuj, pisz kulturalne i zgodne z prawem komentarze! Jeśli widzisz niestosowny wpis - kliknij „zgłoś nadużycie”.

Podaj powód zgłoszenia

Nikt jeszcze nie skomentował tego artykułu.
Wróć na poznan.naszemiasto.pl Nasze Miasto
Dodaj ogłoszenie