2 z 6
Przesuń zdjęcie palcem
Miejsce pracy: Poznań...
fot. pixybay

Jest praca w Poznaniu i okolicy! Oto TOP 5 ofert z zarobkami od 9 do 23 tys. zł na miesiąc

PRODUCT MANAGER FINANCE / MENEDŻER DS. PRODUKTÓW IT DLA DZIAŁU FINANSOWEGO

Miejsce pracy: Poznań

Zakres obowiązków:

Zarządzanie portfolio produktów IT wykorzystywanych przez dział Finance, odpowiednie zarządzanie potrzebami globalnych działów finansowych w korespondencji z możliwościami technicznymi oprogramowania na jakim pracują, dbałość o utrzymanie aplikacji: SAP FI, Cadency, zarządzanie relacjami z klientami zewnętrznymi oraz wewnętrznymi globalnych działów finansowych.

Liczba godzin pracy w miesiącu:

160

Data rozpoczęcia:
od zaraz

Wynagrodzenie brutto:

od 23 000 PLN brutto

Wymagania konieczne
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)

Znajomość języków: angielski, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 – biegły

Inne wymagania

- wykształcenie wyższe na kierunku Ekonomia, Informatyka/Systemy komputerowe, analiza biznesowa,
- doświadczenie zawodowe: 5-7 lat doświadczenia w branży finansowej/TECh department na rynku globalnym branży farmaceutycznej/FMCG,
- uprawnienia: certyfikat ACCA,
- umiejętności: Biegła znajomość języka angielskiego (minimum C1), prognozowanie i zarządzanie budżetem, audyt finansowy, SAP

Zawód: menedżer produktu (product manager)

Link:

Do kolejnych ofert pracy przejdziesz za pomocą gestu, strzałek lub kursora.