Kibicujemy Lechowi: relacja na żywo ze Starego Rynku

artur jaryczewski
Punktualnie o godzinie 17 Lech Poznań rozpocznie z Zagłębiem Lubin swoje najważniejsze spotkanie od kilku lat. Stawki meczu nie trzeba chyba przypominać. Relacjonujemy wszystko to, co dzieje się na Starym Rynku w pubach i ogródkach piwnych.

Uwaga! Strona aktualizowana na bieżąco. Aby zobaczyć nowe wiadomości, kliknij odśwież.
Mobilizacja na Starym Rynku widoczna jest gołym okiem. Ci, którzy nie dostali wejściówek na stadion, licznie zgromadzili się w lokalach już długo przed meczem, gdzie dopingować będą swoich ulubieńców.

- Będzie dobrze, obstawiam 2:0 dla Lecha. Takiej okazji nie można zmarnować. Kolejorz mistrz – oznajmia Michał, który przybył dopingować Kolejorza na Starym Rynku z Gniezna.

Zaczynamy gorącą relację – Kolejorzu ruszaj po mistrza!

16.45 - Na pietnaście minut przed rozpoczęciem spotkania pełna mobilizacja wśród kibiców na Starym Rynku.

17.15 – Kibice gorącym dopingiem wspierają piłkarzy Kolejorza. W napięciu Czekaja na upragnionego gola!

17.22 - GOOOOOLLLLLLLLL! 1:0 dla Kolejorza! Na Starym Rynku zapłoneły pierwsze race.

17.55 - W przerwie święto na Starym Rynku. Kibice czekaja na drugą połowę. 45. minut dzięli Lecha od zdobycia upragnionego "misia".

18.15 - Szał radości na Starym Rynku! 2:0!!! Mistrz, mistrz Kolejorz!

18.55 - Kolejorz MISTRZEM POLSKI 2009/10!!! Rozpoczyna sie wieeeelka feta!

19.20 - Rynek oszalał, jest już cały niebieski. Kibice głośnym śpiewem manifestują swoją radość. Zapłonęły pierwsze race. Czekamy zatem na piłkarzy...

Relację na żywo realizujemy dzięki lokalowi „Green Line” mieszczącemu się na Starym Rynku, naprzeciwko głównego wejścia do ratusza. Dziękujemy.

Przeczytaj także:
Lech Poznań mistrzem Polski!

Po raz szósty w historii, po siedemnastu latach przerwy - Lech Poznań został mistrzem Polski!