Zobacz też:
Uruchomienie nowej linii związane jest z wybudowaniem na Umultowie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 9. Autobusy wyjadą na trasę tylko w dni robocze. Uczniowie dojadą nimi na zajęcia rozpoczynające się o godz. 8.00 i 8.55, a następnie wrócą po lekcjach o godz. 13.40, 14.35, 15.25.
Jak informuje ZTM Poznań, linia nr 188 będzie kursować z os. Sobieskiego, przez Morasko oraz – pozbawioną dotąd komunikacji zbiorowej – ulicę Jaśkowiaka, do Radojewa. Tam nastąpi (bez dłuższego postoju) przenumerowanie pojazdów na linię nr 98. Dzięki temu uczniowie z okolic Moraska, bez konieczności przesiadania się, będą mogli kontynuować podróż do szkoły tym samym pojazdem.
Odwrotna sytuacja będzie po zakończeniu lekcji – uczniowie najpierw wsiądą do autobusu linii nr 98 w kierunku Radojewa, który po dojechaniu do pętli zmieni numer na 188 i pojedzie przez ulice Jaśkowiaka i Morasko do os. Sobieskiego.
Linia nr 188 - trasa:
OS. SOBIESKIEGO – Stróżyńskiego – Morasko – pętla Morasko – Jaśkowiaka – RADOJEWO
RADOJEWO – Jaśkowiaka – pętla Morasko – Morasko – Stróżyńskiego – OS. SOBIESKIEGO
Stop agresji drogowej. Film policji ze Starogardu Gdańskiego
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?