Komunikacja miejska w Poznaniu w sylwestra (31 grudnia)
Komunikacja miejska w Poznaniu w sylwestra będzie funkcjonować według rozkładu jazdy z dnia roboczego z pewnymi ograniczeniami
ZOBACZ TAKŻE: Jak pojadą autobusy i tramwaje w Nowy Rok, 1 stycznia 2015 roku?
Jak pojadą tramwaje w poznaniu w sylwestra?
- tramwaje linii 19 i 20 są zawieszone
- wszystkie linie tramwajowe kursują do godz. 21.00
- od godz. 20.30 zamknięty dla ruchu tramwajowego będzie Plac Wolności
Tramwaje linii 2, 5, 9, 13 i 16 w kierunku Mostu Teatralnego kursować będą objazdami
Tramwaje linii 2: DĘBIEC – 28 Czerwca 1956 r. – Górna Wilda – Królowej Jadwigi – Most Dworcowy – Roosevelta – Dąbrowskiego – OGRODY. W kierunku Dębca trasa bez zmian
Tramwaje linii 5: STOMIL – … – Trasa Kórnicka – Jana Pawła II – rondo Śródka – Plac Wielkopolski – Fredry – … – GÓRCZYN. W kierunku Stomila trasa bez zmian
Tramwaje linii 9: DĘBIEC – 28 Czerwca 1956 r. – Górna Wilda – Królowej Jadwigi – Most Dworcowy – Roosevelta – Pułaskiego – … – PIĄTKOWSKA. W kierunku Dębca trasa bez zmian
Tramwaje linii 13: STAROŁĘKA – … – Jana Pawła II – rondo Śródka – Plac Wielkopolski – Fredry – … – JUNIKOWO. W kierunku Starołęki trasa bez zmian
Tramwaje linii 16: FRANOWO - ... – Trasa Kórnicka – Jana Pawła II – rondo Śródka – Plac Wielkopolski – Fredry – OS. SOBIESKIEGO. W kierunku Franowa trasa bez zmian
- od godz. 21.00 kursować będzie linia 201 - co 15 minut w obu kierunkach trasą objazdową przez plac Wielkopolski i rondo Śródka
Jak pojadą autobusy w Poznaniu w sylwestra?
- autobusy linii 47, 97 i 616 są zawieszone przez cały dzień
- na liniach 60, 89 i 94 nie są wykonywane kursy szkolne,
- autobusy linii 45, 48, 49, 50, 51, 52, 56, 57, 59, 60, 61, 63, 64, 65, 67, 68, 69, 70, 71, 72, 75, 76, 79, 81, 83, 84, 85, 87, 90, 91, 92, 93, 94, 95 i L kursują tylko do godz. 21.00,
- autobusy linii 46, 54, 55, 58, 62, 66, 73, 74, 77, 78, 80, 82, 89, 96, 98, 833 i 911 kursują bez ograniczeń (linia 98 nie wjeżdża pod Kampus UAM Morasko),
- od ok. godz. 18.00 autobusy linii 84 nie kursują do Term Maltańskich
- od ok. godz. 19.00 autobusy linii 80 nie będą kursować do Auchan
- od ok. godz. 21.00 według rozkładu jazdy z soboty na niedzielę kursują autobusy linii nocnych: 232, 233, 234, 235, 237, 238, 239, 240, 243, 251 i 252 co 30 minut oraz 236, 245, 246 i 249 co 60 minut
- autobusy linii 238 od godz. 21.00 do 22.30 z ronda Kaponiera kursują do Franowa, natomiast od godz. 23.00 do 0.00 kursują tylko do os. Orła Białego
- autobusy linii 244, 247 i 248 kursują według rozkładu jazdy z soboty na niedzielę bez dodatkowych kursów
- autobusy linii 248 kursują objazdem przez ul. Solną
Obwodnica Metropolii Trójmiejskiej. Budowa w Żukowie (kwiecień 2024)
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?