Koncerty w Poznaniu 2021. Lato w Plenerze. Kto zagra? Ile kosztują bilety?

Materiał informacyjny Eventim.pl
Sarius zagra w Poznaniu 18 czerwca 2021
Sarius zagra w Poznaniu 18 czerwca 2021 materiały prasowe / Maciej Malik
To już pewne! Poznań budzi się do życia a wraz z nadejściem lata wybudza się też z koncertowego marazmu! W ramach cyklu Lato w Plenerze w Poznaniu, na Nocnym Targu Towarzyskim, od czerwca do sierpnia 2021 wystąpią polscy artyści. A wśród nich m.in. Myslovitz, Illusion, Luxtorpeda czy Donguralesko.

Podczas Lata w Plenerze w całej Polsce wystąpią m.in.: Beata i Bajm, Lady Pank, OIO, Paluch, Kękę, Król, Mery Spolsky, Myslovitz, Me And That Man, Raz Dwa Trzy, Jacek Stachursky, Żabson, Guzior, Kat & Roman Kostrzewski, Vader i wielu wielu innych wspaniałych artystów. Pełna lista miast, w których odbywać się będą plenerowe koncerty, oraz dokładne informacje o biletach znajdują się tutaj (SPRAWDŹ BILETY!).

Koncerty w Poznaniu - lato 2021 - kto zagra?

W ramach Lata w Plenerze w Wielkopolsce wystąpią m.in.:

Koncerty w Poznaniu a COVID-19 - ważne informacje

Aby wziąć udział w wydarzeniu, każdy z uczestników zobowiązany jest do posiadania wypełnionego i podpisanego oświadczenia, które można pobrać TUTAJ. Wszyscy uczestnicy koncertu są zobowiązani do zakrywania ust i nosa maseczką ochronną przez cały czas trwania wydarzenia na terenie imprezy.

Dzieci na koncertach, bezpłatne bilety

Wstęp na koncert 13+ za PISEMNĄ ZGODĄ RODZICA. (formularz można pobrać tutaj) Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Dzieci do lat 10 wchodzą na koncerty za darmo.

Myslovitz będzie jedną z gwiazd poznańskiego Lata w Plenerze

Lato w Plenerze 2021 - ważne informacje

Szczegółowy regulamin dotyczący samych koncertów, jak i specjalnych zasad związanych z wirusem SARS-CoV-2 znajdziecie na ten stronie internetowej organizatora.

Na koncercie obowiązuje zakaz fotografowania i nagrywania materiałów wideo dla wszystkich uczestników, którzy nie posiadają akredytacji przyznanej przez organizatora koncertu.

Lato w plenerze - dojazd, mapa

Koncerty w ramach Lata w Plenerze odbywać się będą na Nocnym Targu Towarzyskim w Poznaniu.

Wideo

Dodaj ogłoszenie