Koncerty w Poznaniu: Edyta Bartosiewicz, Julia Marcell, Łąki Łan i inni [PROGRAM NA WEEKEND]

KAB, MAZ, CYP, SZKI
Piszą o sobie, że pomysł na zespół zrodził się podczas licznych jam sessions w warszawskich klubach. Do dziś żywiołem Łąki Łan są w pierwszej kolejności, a studio nagraniowe jest wyłącznie ich dopełnieniem. Już w tę sobotę barwny stołeczny sekstet wystąpi na deskach Eskulapa.

Muzyka Łąki Łan to wypadkowa funku i punka. Z tego pierwszego stylu zaczerpnęli charakterystyczny puls, z drugiego - przewrotny charakter kompozycji. Członkowie formacji twierdzą, że w ciągu ponad dekady i trzech wydanych płyt zdołali wypracować sobie własne, charakterystyczne brzmienie. Określają je mianem "słowiańsko-międzygalaktycznego". Duża w tym rola oryginalnych, żartobliwych tekstów, które skłaniają słuchacza do odszyfrowania ich treści.

Koncerty grupy słyną z kolorowej oprawy. Kluczową rolę odgrywają w nich nietypowe kostiumy i solidny ładunek energii. W sobotę usłyszymy przekrojowy materiał, w tym piosenki z ostatniej płyty "Armanda".  

Koncerty w Poznaniu: Czytaj więcej TUTAJ

Łąki Łan
29 listopada, godzina 20
Eskulap (ul. Przybyszewskiego 39)
bilety: 37, 42 zł
Piszą o sobie, że pomysł na zespół zrodził się podczas licznych jam sessions w warszawskich klubach. Do dziś żywiołem Łąki Łan są w pierwszej kolejności, a studio nagraniowe jest wyłącznie ich dopełnieniem. Już w tę sobotę barwny stołeczny sekstet wystąpi na deskach Eskulapa. Muzyka Łąki Łan to wypadkowa funku i punka. Z tego pierwszego stylu zaczerpnęli charakterystyczny puls, z drugiego - przewrotny charakter kompozycji. Członkowie formacji twierdzą, że w ciągu ponad dekady i trzech wydanych płyt zdołali wypracować sobie własne, charakterystyczne brzmienie. Określają je mianem "słowiańsko-międzygalaktycznego". Duża w tym rola oryginalnych, żartobliwych tekstów, które skłaniają słuchacza do odszyfrowania ich treści. Koncerty grupy słyną z kolorowej oprawy. Kluczową rolę odgrywają w nich nietypowe kostiumy i solidny ładunek energii. W sobotę usłyszymy przekrojowy materiał, w tym piosenki z ostatniej płyty "Armanda". Koncerty w Poznaniu: Czytaj więcej TUTAJ Łąki Łan 29 listopada, godzina 20 Eskulap (ul. Przybyszewskiego 39) bilety: 37, 42 zł Archiwum zespołu
Kolejny muzyczny weekend pełen gwiazd przed nami! W stolicy Wielkopolski zagrają m.in. Edyta Bartosiewicz, Julia Marcell, Łąki Łan, Kat i Roman Kostrzewski. Koncerty w Poznaniu - oto program na najbliższe dni. Sprawdźcie!

Będzie nowe święto państwowe?

Wideo

Dodaj ogłoszenie