Kontuzja Kikuta – nie zagra do końca sezonu!

Marcin Kikut, kikut
Marcin Kikut, kikut archiwum/eM
Fatalna wiadomość dla wszystkich sympatyków Kolejorza – Marcin Kikut nabawił się kontuzji kolana i czeka go przynajmniej dwumiesięczna przerwa w treningach.

Urazu kolana Kikut nabawił się podczas wtorkowego meczu w Bielsku-Białej. Wydawało się, że to nic groźnego, ale w piątek trener Jose Mari Bakero przyznał, że do końca sezonu będzie musiał sobie radzić bez popularnego „Kikiego”.

- Sami jeszcze dokładnie nie wiemy, co się stało, Marcin dopiero udaje się na szczegółowe badania do Niemiec – mówi szkoleniowiec Lecha. – Po pierwszych badaniach wiemy jednak, że czeka go przynajmniej dwumiesięczna przerwa w treningach.

Wiadomość jest tym bardziej fatalna, że ostatnio z powodu kontuzji nie mogli grać także dwaj inni obrońcy – Grzegorz Wojtkowiak i Hubert Wołąkiewicz, a w finale Pucharu Polski z powodu nadmiaru żółtych kartek zabraknie Manuela Arboledy.
- Jeśli chodzi o Wojtkowiaka i Wołąkiewicza to na dziś wszystko z nimi jest już w porządku – uspokaja Bakero.

Lech – Legia w finale Pucharu Polski!

Rywalem Lecha w finałowym meczu o Puchar Polski będzie zespół Legii Warszawa. Można już kupować bilety na ten mecz.

Podbeskidzie – Lech 2:3: Imponujący pościg dał awans do finału!

Do 73. minuty Lech przegrywał w Bielsku-Białej 0:2, ale później zdołał zdobyć trzy gole i zapewnić sobie awans do finału Pucharu Polski!