,,Kryszał’’ już strzelił

LIC
Paweł Kryszałowicz znów strzela bramki dla Amiki Fot. A. Szozda
Paweł Kryszałowicz nowy-stary napastnik Amiki strzelił jedną z bramek dla swojego zespołu w wygranym pojedynku z trzecioligowym Turem Turek 5:0. ,,Kryszał’’ ponadto zaliczył jeszcze dwie asysty.

Wronczanie wygrali kolejne, szóste już spotkanie sparingowe. Choć mecz miał wymiar towarzyski, widać było jednak dwie klasy różnicy, dzielące oba zespoły.
Amica mogła wygrać znacznie wyżej, ale do przerwy grała nieskutecznie. Worek z golami otworzył Tomasz Dawidowski, wykorzystując podanie Marcina Burkhardta. Jest już przesądzone, że ,,Dawid’’ zostanie we Wronkach, bowiem działacze Saturna Ramienskoje przerwali z nie do końca wiadomych powodów negocjacje.

Do wyróżniających postaci wczorajszego pojedynku należeli Kryszałowicz i Jacek Dembiński, który mimo, że grał prze 45 minut zdobył dwie bramki i asystował przy golu ,,Kryszała’’.

Amica Wronki - Tur Turek 5:0 (1:0)

Bramki: Tomasz Dawidowski (38), Paweł Kryszałowicz (49), Jacek Dembiński - 2 (52, 70), Marek Zieńczuk (77).

Amica: Szamotulski (46. Mielcarz) - Skrzypek, Djokovic, Konieczny (60. Dudka), Kowalczyk (60. Jikija) - Bartczak, Burkhardt, Bąk. Zieńczuk - Dawidowski (46. Dembiński), Kryszałowicz.