Lech - Bełchatów 0:1: Tak dopingowali i wkurzali się kibice (wideo)

- Jak się skończy 0:0, to przyjdziemy po Bakero! - skandowali w ...
- Jak się skończy 0:0, to przyjdziemy po Bakero! - skandowali w ... Przemo Wałczyński
- Jak się skończy 0:0, to przyjdziemy po Bakero! - skandowali w 85. minucie kibice Kolejorza. No i skończyło się na 0:1. Zobaczcie film i zdjęcia.

Duża obniżka cen biletów i karnetów na wiosenne mecze Lecha nie pomogła. Tylko 10 tysięcy kibiców wybrała się na pierwszy w tym roku mecz ligowy Kolejorz. Ci, którzy przyszli z tęsknoty za pięknym piłkarskim widowiskiem na Bugarskiej, musieli żałować.

Lechici przypomnieli im, że jesienią nie tylko wysokie ceny biletów odstraszały od wizyty na stadionie, ale tragicznie słaba gra. Kibice do 80. minuty dopingowali swoich piłkarzy, wierząc, że uda im się zdobyć chociaż jednego gola. Im bliżej końca, tym nerwy kibicom zaczynały puszczać. Około 85. minuty zaczęli skandować „Jak się skończy 0:0, to przyjdziemy po Bakero”. Los wysłuchał ich gróźb w bardzo okrutny sposób, bo mecz skończył się wynikiem 0:1.

Schodzących piłkarzy żegnały znane już z jesieni głośne okrzyki „Chcemy trenera, a nie żadnego Bakera!”. Niektórzy kibice zaczęli nawet machać białymi chusteczkami. W zupełnie innych nastrojach trybuny opuszczali kibice GKS-u Bełchatów – to był pierwszy mecz od kwietnia zeszłego roku, kiedy na poznański stadion mogli zostać wpuszczeni kibice drużyny gości.