Lech gromi Pogoń 6:0!

W rozegranym we wtorek meczu sparingowym piłkarze Kolejorza rozbili czwartoligową Pogoń Lwówek 6:0.

Piłkarze Lecha wykorzystali przerwę na mecze eliminacji mistrzostw świata na rozegranie meczu sparingowego. W starciu z czwartoligową Pogoń Lwówek trener Jacek Zieliński z oczywistych względów dał szansę gry zawodnikom, którzy na razie nie mają większych szans na grę w pierwszym składzie. Lechici odnieśli pewne zwycięstwo 6:0.

Pogoń Lwówek - Lech Poznań 0:6 (0:4)

Bramki: 19. Cueto, 23. Możdżeń, 25. Zapotoka, 36. Bereszyński, 89. Kononowicz, 90. Szałek.

Lech (I połowa): Burić (30. Kasprzik) - Wojtkowiak, Bosacki, Djurdjević, Łoziński - Kikut, Injac, Zapotoka, Cueto - Bereszyński, Możdżeń.

Lech (II połowa): Kasprzik (60. Kotorowski) - Łoziński, Walasek, Ratajczak, Henriquez - Szałek, Drygas, Golla, Marynowicz - Kononowicz, Olejniczak.