Lech Poznań - Górnik Zabrze 1:1. Znowu wielkie rozczarowanie na Bułgarskiej [ZDJĘCIA]

SZKI
Lech Poznań: Czytaj więcej o Kolejorzu TUTAJ
Lech Poznań: Czytaj więcej o Kolejorzu TUTAJ Waldemar Wylegalski
Kolejorz przerwał fatalną passę porażek w lidze w starciu z Górnikiem, ale niestety, znów nie udało się zainkasować trzech punktów. Lech Poznań - Górnik Zabrze 1:1 - zobaczcie zdjęcia z meczu.

Lech Poznań objął prowadzenie w 66. minucie meczu. Darko Jevtić popisał się wspaniałym solowym rajdem i doskonale dograł do Dawida Kownackiego, który nie miał problemów z umieszczeniem piłki w siatce.

Kiedy wydawało się, że Kolejorz wreszcie zgarnie komplet punktów, przypadkowo ręką w polu karnym zagrał Paulus Arajuuri i sędzia wskazał na jedenasty metr. To była bardzo kontrowersyjna sytuacja, gdyż Fin stał bardzo blisko uderzającego Łukasza Madeja i nie wykonał ruchu ręką w stronę piłki. Roman Gergel zmylił Jasmina Buricia i pewnym strzałem w prawy róg bramki Lecha zapewnił gościom jeden punkt.

Bohaterem w drużynie gości był bramkarz Grzegorz Kasprzik, który w kilku sytuacjach bronił fenomenalnie. Były golkiper Kolejorza wybronił strzały Szymona Pawłowskiego, Macieja Gajosa, Jevticia oraz Marcina Robaka, a raz uratowała go poprzeczka.

Lech Poznań pozostaje więc na ostatnim miejscu w tabeli. W czwartek podopieczni Macieja Skorży zagrają mecz Ligi Europy z FC Basel, a w kolejnym ligowym starciu zmierzą się na wyjeździe z Cracovią.

SPRAWDŹ TAKŻE: Pięć goli Lewandowskiego w 9 minut! "Das ist k...a niemożliwe!" [MEMY, DEMOTYWATORY]