Lech Poznań - Korona Kielce 0:0. Kolejorz znów rozczarował kibiców [ZDJĘCIA]

Grzegorz Szkiłądź
Lech Poznań: Czytaj więcej o Kolejorzu TUTAJ
Lech Poznań: Czytaj więcej o Kolejorzu TUTAJ Grzegorz Dembiński
Mistrz Polski znów nie wygrał meczu. W sobotę wieczorem Kolejorz zaledwie zremisował bezbramkowo z Koroną. Kibice z pewnością czekali na więcej. Lech Poznań - Korona Kielce 0:0 - zobaczcie zdjęcia z meczu.

Od pierwszych minut meczu Lech Poznań - Korona Kielce w szeregach gospodarzy aktywny był Darko Jevtić. Szwajcar raz groźnie uderzył z rzutu wolnego tuż nad poprzeczką. Kilka minut później musiał jednak zejść z boiska z powodu kontuzji.

Pod koniec pierwszej połowy świetnym uderzeniem z dystansu popisał się Gergo Lovrencsics, ale Dariusz Trela efektownie odbił piłkę.

Kolejorz najlepszą okazję do zdobycia gola zmarnował w 51. minucie. Denis Thomalla zagrał z Lovrencsicsem na jeden kontakt i Węgier na 11 metrze miał przed sobą tylko golkipera Korony. Skrzydłowy Poznańskiej Lokomotywy strzelił minimalnie obok słupka.

Gospodarze grali bez przekonania, a w końcówce spotkania musieli sobie radzić w dziesiątkę, ponieważ czerwoną kartkę za ostre wejście w Siergieja Pilipczuka zobaczył Dariusz Dudka.

Po trzech porażkach z rzędu w lidze i europejskich pucharach mistrz Polski tylko zremisował z Koroną. Fani Kolejorza z pewnością liczyli na więcej.

Zajrzyj na BUŁGARSKĄ.PL: Serwis kibiców Lecha Poznań!