Lech Poznań - Korona Kielce 1:1. Kolejorz nie wykorzystał szansy [WYNIK, ZDJĘCIA]

AGA
Sport w Poznaniu - zobacz więcej
Sport w Poznaniu - zobacz więcej Grzegorz Dembiński
Lech Poznań na Bułgarskiej zmierzył się z Koroną Kielce. Dla Kolejorza był to mecz o pozycję lidera w Ekstraklasie, jednak mecz zakończył się wynikiem 1:1, a drużyny podzieliły się punktami.

Lech Poznań - Korona Kielce 1:1 - WYNIK, ZDJĘCIA

Mecz 27. kolejki T-mobile Ekstraklasy (Niedziela, 12 kwietnia, godz. 18.00) Lech Poznań - Korona Kielce

Jedenasty remis Kolejorza. Do połowy Podopieczni trenera Skorży nie mogli trafić do bramki Cerniauskasa. Próbował Sadajew, próbował Lovrencsics, próbował Hamalainen.

Dopiero w drugiej połowie, w 58 minucie bramkę dla Lecha strzelił Gergő Lovrencsics. Po chwili gola dla gości zdobył Luis Carlos.