Lech Poznań - Podsumowujemy rundę jesienną. Oto nasz ranking "naj"

Grzegorz Szkiłądź
W 17. kolejce Lech Poznań rozgromił na wyjeździe Cracovię aż 6:1. Był to jeden z najlepszych pojedynków w tym sezonie T-Mobile Ekstraklasy.

Do bramki Pasów trafiali: Kasper Hamalainen, Gergo Lovrencsics, Marcin Kamiński, Rafał Murawski, Łukasz Teodorczyk oraz Bartosz Ślusarski.

Warto dodać, że gospodarze także mieli kilka znakomitych sytuacji w tym meczu. Vladimir Boljević w pierwszej połowie cztery (!) razy trafił w słupek i przy stanie 1:0 dla Lecha zdobył prawidłowego gola. Sędzia jednak dopatrzył się spalonego.
- Dawno nie widziałem takiej jakości w mojej drużynie - podsumował trener Lecha Poznań Mariusz Rumak.

ZOBACZ WIĘCEJ: Lech Poznań rozbił Cracovię i ustanowił kilka rekordów [ZDJĘCIA]
W 17. kolejce Lech Poznań rozgromił na wyjeździe Cracovię aż 6:1. Był to jeden z najlepszych pojedynków w tym sezonie T-Mobile Ekstraklasy. Do bramki Pasów trafiali: Kasper Hamalainen, Gergo Lovrencsics, Marcin Kamiński, Rafał Murawski, Łukasz Teodorczyk oraz Bartosz Ślusarski. Warto dodać, że gospodarze także mieli kilka znakomitych sytuacji w tym meczu. Vladimir Boljević w pierwszej połowie cztery (!) razy trafił w słupek i przy stanie 1:0 dla Lecha zdobył prawidłowego gola. Sędzia jednak dopatrzył się spalonego. - Dawno nie widziałem takiej jakości w mojej drużynie - podsumował trener Lecha Poznań Mariusz Rumak. ZOBACZ WIĘCEJ: Lech Poznań rozbił Cracovię i ustanowił kilka rekordów [ZDJĘCIA] Andrzej Banaś
Lech Poznań zakończył rundę jesienną sezonu 2013/2014 remisem w Bydgoszczy. Oto nasz ranking "naj", czyli subiektywne podsumowanie osiągnięć Kolejorza w drugiej połowie mijającego roku. Sprawdźcie i komentujcie!