Lech Poznań pokonał Górnika Zabrze 3:0 [zdjęcia]

p.krugiolka
p.krugiolka
Kolejorz 30 listopada pokazał gościom ze Śląska, że jest w doskonałej formie.

Gole dla Kolejorza strzelili: Kasper Hamalainen, Szymon Pawłowski i Tomasz Kędziora.

Początek meczu niespodziewanie lepiej zaczęli goście. Już w 1 minucie po podaniu Iwana w dobrej sytuacji znalazł się Jeż, ale spudłował. Jeszcze groźniej było w 5 minucie, gdy po dośrodkowaniu Kosznika znakomitą okazję miał Iwan, jednak uderzył za lekko i Burić spokojnie złapał piłkę. Sygnał do ataku dał Lechowi Sadajew.

W 9 minucie napastnik Kolejorza zdecydował się na strzał z dystansu, który na róg sparował Steinbors. Dwie minuty później poznaniacy mogli się już pochwalić prowadzeniem.