Lech Poznań - Polonia Warszawa: "Rutkowski, gdzie jest ten Majster?!" (wideo)

Po rozegraniu zaległego meczu ligowego z Polonią Warszawa Lech nadal pozostaje w strefie spadkowej. Swoje niezadowolenie z tego faktu, już w trakcie meczu, wyrazili poznańscy kibice. Zobacz relację wideo.

27. minuta meczu. Łukasz Trałka otrzymał piłkę od Bruno, wbiegł w pole karne i płaskim strzałem pokonał Kotorowskiego. Lech przegrywał 0:2.

Tego było za wiele. Po znakomitym dopingu, który trwał od samego początku spotkania, kibice Kolejorza nie wytrzymali. Z trybun zabrzmiało gremialne: "Kolejorz, co wy robicie?!", "Rutkowski, gdzie jest ten Majster?!", "Kolejorz, szanuj kibica!", "Bakero, co to za trener?!" i "K..wa mać, Kolejorz grać!".

Trybuny znowu ożywiły się w drugiej połowie, gdy piłkarze rozpoczęli odrabianie strat. Fani wspierali swoich pupili aż do zakończenia meczu. Niestety, lechici zdołali tylko doprowadzić do wyrównania. Kibice pożegnali piłkarzy gwizdami i okrzykami: "Kolejorz, z kim chcecie wygrać?!" i "Chcemy trenera, a nie żadnego Bakera!".

Zobacz relację wideo z tego, co działo się na trybunach oraz pomeczowe wypowiedzi trenera Ryszarda Kuźmy i Mateusza Możdżenia.

Przeczytaj też:
Lech – Polonia 2:2: "Autorskie pomysły pana Bakero"

W I połowie lechici zagrali tak beznadziejnie jak przystało na 15. zespół ekstraklasy. Ostatecznie mistrz Polski „wywalczył” remis z Polonią.