Lech Poznań - Wisła Kraków 0:0. Kolejorz mistrzem! [ZDJĘCIA, WIDEO]

RED
Lech Poznań - Wisła Kraków 0:0
Lech Poznań - Wisła Kraków 0:0 Piotr Krugiołka
Lech Poznań zdobył mistrzowski tytuł! W niedzielę wieczorem Kolejorz na stadionie przy Bułgarskiej zremisował z Wisłą Kraków.

Spotkanie Lech Poznań - Wisła Kraków odbyło się przy pełnych trybunach. Mecz transmitowany był w Canal+Sport 2. Jego przebieg można było śledzić również w serwisie BULGARSKA.PL. Mecz trzymał do końca w napięciu, choć żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki. Gospodarze przewagę na boisku utrzymywali przez około 20 minut, później bardziej aktywni byli goście. W doliczonym czasie gry
pierwszej połowy spotkania bramce Lecha zagroził znajdujący się na czystej pozycji Paweł Brożek. WE oddaniu celnego strzału przeszkodził mu jednak Tomasz Kędziora

Po przerwie częściej przy piłce utrzymywał się Kolejorz, a co za tym idzie częściej przeprowadzał akcje pod bramką Wisły. Niestety, żadna z nich nie zakończyła się golem!