Lech przegrał z Wisłą

admin
admin
Przed własną publicznością „Kolejorz” uległ liderowi Orange Ekstraklasy – Wiśle Kraków 1:2. Bramki w tym meczu strzelali jedynie goście z Krakowa.

Pierwszą połowę spotkania lepiej rozpoczęli wiślacy, którzy już w 14 minucie objęli prowadzenie. Po akcji Wojciecha Łobodzińskiego piłkę w siatce lechitów umieścił Marek Zieńczuk.

Na wyrównującego gola poznańscy kibice doczekali się w koncówce pierwszej połowy. Po zagraniu Luisa Henriqueza, piłkę do własnej siatki skierował Piotr Brożek.

W drugiej połowie mecz się zaostrzył. Sędzia Hubert Siejewicz siedmiokrotnie sięgał po żółty kartonik. Dwa razy obejrzał go Hernan Rengifo, który w 84. minucie musiał opuścić boisko.

W tym momencie osłabiony Lech przegrywał już 1:2. W 70 minucie bramkę, jak się później okazało, na wagę trzech punktów, strzelił Paweł Brożek z podania Marka Zieńczuka.

Lech Poznań – Wisła Kraków 1:2

Sędziował: Hubert Siejewicz

Widzów: 16,5 tys.

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani