Lech - Ruch 4:0. Kolejorz Wicemistrzem Polski! [zdjęcia]

To był piękny wieczór przy Bułgarskiej. Po bramkach Pawłowskiego, Hamalainena, Teodorczyka i Claasena, Kolejorz zdobył drugi z rzędu tytuł Wicemistrza Polski.

Po pierwszym wyrównanym kwadransie, mecz zaczął kontrolować Kolejorz. Do

dobrych

lecz niewykorzystanych sytuacji dochodzili kolejno Teodorczyk i Hamalainen, Ruch odpowiedział groxnym strzałem w słupek.

W 36. minucie po dośrodkowaniu Lovrencsicsa do piłki w

polu

karnym doszedł Pawłowski i pokonał Kamińskiego. 2 minuty później

było

już 2:0 po widowiskowej

akcji

Teodorczyka, który przetrzymał piłkę w polu karnym, zagrał do Henriqueza, który zagrał na głowę Hamalainena i podwyższył na 2:0.

Ruch starał się odrobić straty w

drugiej

połowie jednak nadział się jedynie na zabójcze akcje Lecha. W 68 minucie Pawłowski zagrał do wbiegającego w

pole

karne Kamińskiego, ten odegrał do Teodorczyka i

było

już 3:0. Po dziesięciu minutach wynik meczu ustalił Claasen.

Lech zapewnił sobie tytuł Wicemistrza Polski i efektowanie pożegnał się w tym sezonie z kibicami. Za kilka dni ostatni mecz, z Legią w Warszawie.

Lech - Ruch 4:0

Bramki: 1:0 Pawłowski (36), 2:0 Hamalainen (38), 3:0 Teodorczyk (68), 4:0 Claasen (78)

Lech: Kotorowski – Kędziora, Wołąkiewicz, Kamiński, Luis Henriquez – Trałka, Linetty – Lovrencsics, Hamalainen (72. Claasen), Pawłowski (80. Formella) – Teodorczyk

Ruch: Kamiński – Sadlok (73. Smektała), Malinowski, Stawarczyk, Dziwniel – Babiarz (88. Urbańczyk), Surma – Zieńczuk, Starzyński, Włodyka (73. Gigołajew) – Kuświk