Lech - Wisła. Rusza walka o mistrzostwo. Sprawdź, gdzie zobaczysz mecz

Redakcja MM Poznań
W piątek (25 kwietnia) Kolejorz rozpocznie zmagania w Rundzie ...
W piątek (25 kwietnia) Kolejorz rozpocznie zmagania w Rundzie ... archiwum MM
W piątek (25 kwietnia) Kolejorz rozpocznie zmagania w Rundzie Finałowej. O godz. 20:30 na murawę INEA Stadionu wybiegną piłkarze Lecha i Wisły Kraków.

Lech Poznań - Wisła Kraków

25.04.2014, godz. 20.30

W sezonie zasadniczym Kolejorz przegrał 0:2 w Krakowie, a w Poznaniu rówież w stosunku 2:0 pokonał Białą Gwiazdę. Mecz przy Bułgarskiej toczył się w iście zimowej aurze, która przez pierwszą połowę sprzyjała zawodnikom Franciszka Smudy. Po przerwie o wyniku spotkania przesądziły gole Luis Henriqueza i Gergo Lovrencsicsa.

W ostatnich kolejkach rundy zasadniczej Kolejorz odniósł przekonujące zwycięstwa  nad Jagiellonią Białystok i Górnikiem Zabrze. Rundę finałową mimo to rozpocznie z 5 punktami straty do Legii.

Wiosną Krakowianie zawodzili swoich kibiców. Jedyne zwycięstwo w rundzie rewanżwoej odnieśli w Gliwicach. Fatalna seria spowodowała, że Wisła spadła na piąte miejsce i do Lecha traci 4 punkty.

W meczu z Wisłą, piłkarze Kolejorza nie będą wspierani przez swoich najbardziej zagorzałych kibiców. Decyzją wojewody wielkopolskiego, zamknięto "kocioł" na najbliższe spotkanie. (czytaj: "Piotrek, nie gwiazdorz!" Kibice Kolejorza protestują)

Lech Poznań - Wisła Kraków. Transmisja telewizyjna

Mecz pokaże Canal+ Sport HD. Początek transmisji o godz. 20.25.

Lech Poznań - Wisła Kraków. Transmisja online w internecie

Spotkanie będzie można zobaczyć także na stronach oferujących streaming, jak meczyki.pl cy meczenazywo.pl