ŁKS Łódź - Piast Gliwice 0:1 (minuta po minucie)

Dziś, o godz. 16, na stadionie przy al. Unii rozpoczął się mecz ŁKS z Piastem Gliwice. Bezpośrednią relację ze spotkania przeprowadził portal MM Moje Miasto Łódź.

W relacji korzystamy ze specjalnej aplikacji MoDO (więcej o MoDO - przeczytaj i ściągnij ją na komórkę).

Aby odświeżyć stronę wciśnij F5.

ŁKS Łódź - Piast Gliwice

0:1**(0:0)**

Bramki: 60' Smektała

Składy:

ŁKS: Wyparło - Papeckys, Hajto, Sierant, Radzius (734 Haliti), Smoliński, Gevorgyan, (83. Bartoszewicz), Kašćelan, Drumlak, Biskup, Kujawa (46. Czerkas)

Piast: Kasprzik - Michniewicz, Glik, Kowalski, Kaszowski, Seweryn, (59. Podgórski)  Wilczek, Muszalik, Sedláček (81. Chylaszek), Smektała, Olszar (74. Koczon)

Kartki żółte: Kašćelan (ŁKS) Muszalik (Piast)

0' - Dziś o godz. 16 rozpocznie się mecz ŁKS - Piast Gliwice.
1' - Spotkanie rozpoczęło się
9' - Na boisku niewiele się dzieje. Gra w środku pola.
15' - Kwadrans meczu poza nami i nadal z boiska wieje nudą.
22' - Na boisku dominują gospodarze, jednak nadal brak jakiś groźnych podbramkowych sytuacji.
27' - Groźny strzał Seweryna broni Wyparło.
30' - Po dośrodkowaniu Smektały ponownie uderza Seweryn. Przewaga Piasta Gliwice w drugiej połowie pierwszej połowy meczu.
34' - Uderzenie po rzucie rożnym Papecky'ego minimalnie obok bramki.
42' - Kašćelan ukarany żółta kartką. Na boisku wielka nuda.
45' - Koniec pierwszej, bardzo słabej połowy spotkania. tej wiosny nie widzieliśmy na stadionie ŁKS tak nijakiego spotkania.
46' - Rozpoczęła się druga połowa meczu. Pierwsza zmiana w ŁKS, na boisku pojawił się Czerkas.
48' - Groźne uderzenie z 16 metrów Hajty tuż nad poprzeczką.
52' - Radzius głową tuż obok bramki. Po przerwie ŁKS żwawiej porusza się po boisku, przez co gra jest przyjemniejsza dla oka.
56' - Niezła akcja łodzian. Uderzenie Smolińskiego z 25 metrów, bramkarz Piasta "wypluwa" piłkę, jednak Biskup nie trafia celnie na bramkę.
58' - Żółta kartka dla Muszalika.
60' - GOOL! 1:0 dla Piasta po akcji z niczego. Strzelcem bramki Smektała. Minutę wcześniej na boisku pojawił się Podgórski.
66' - Zamieszanie w polu karnym Piasta, ale nikt z łodzian nie był w stanie wbić piłki do bramki.
71' - Podgórski z ostrego kąta, ale Wyparło broni.
73' - Zmiany w ŁKS i w Piaście. na boisku pojawili się Haliti i Koczon.
81' - Kolejne zmiany, które są najciekawszymi fragmentami spotkania. Na boisku za Sedlačka Chylaszek.
84' - Groźny strzał Koczona obronił Wyparło. Chwilę wcześniej na boisku pojawił się Bartoszewicz.
90' - Koczon kolejny raz sam na sam przegrywa z Wyparło. Minutę później zamieszanie pod polem karnym Piasta. Później Drumlak z trzech metrów... prosto w bramkarza Piasta.
90' - Koniec spotkania. Po bezbarwnej grze ŁKS ulega na własnym boisku Piastowi Gliwice.

Relację przeprowadza: Jacek Suliga, obsługa techniczna: Marcin Bałczewski.