Łks Łódź - Znicz Pruszków 3:0 (Foto + Wideo)

Jacek Suliga
ŁKS nie zwalnia tempa i odnosi kolejne zwycięstwo w lidze. Tym razem na swoim boisku pokonał Znicz Pruszków 3:0.

Tak jak podczas wczorajszego meczu Widzewa z Sandecją, tak dziś na stadionie ŁKS kibice w ramach protestu nie dopingowali zawodników w pierwszej połowie spotkania.

Pierwsza groźna akcja ŁKS-u przyniosła bramkę dla drużyny gospodarzy. Mączyński minął jednego z obrońców Znicza, a piłka po jego strzale odbiła się od poprzeczki. Dopadł do niej Świątek i z najbliższej odległości umieścił ją w bramce drużyny gości.

Kibice nie zdążyli jeszcze dobrze nacieszyć się pierwszą bramką, gdy drugą dla ŁKS ponownie strzelił bardzo aktywny w tej połowie Świątek. Stał on się też celem ataków zawodników drużyny gości. Co najmniej jeden z takich wślizgów powinien zakończyć się czerwoną kartką dla obrońców Znicza.

Przy trzeciej bramce dla ŁKS ponownie udział miał dobrze dziś grający Mączyński. Podał do Nawrocika, a ten nie miał problemu z pokonaniem Bieńka. 3:0 po trzech strzałach, skuteczność godna pozazdroszczenia. Później ŁKS kontrolował przebieg spotkania. W drugiej połowie nie wiele się zmieniło i ŁKS pewnie wygrał z drużyną Znicza Pruszków 3:0.

ŁKS Łódź - Znicz Pruszków 3:0 (3:0)

Bramki: 9', 12'  Adrian Świątek, 22' Damian Nawrocik

ŁKS: Wyparło - Hajto, Adamski, Łakomy, Klepczarek, Mączyński, Świątek (78. Mordziakowski), Nawrocik, (70. Salski), Mowlik (70. Wolański), Kujawa, Gikiewicz

Znicz: Bieniek - Klepczarek, Ptaszyński, Radler, Januszewski, Piesio, (21. Rybarczyk) Ekwueme, Kasztelan (46. Owczarek), Kaczmarek, Feliksiak, Adamski (74. Bylak)

Kartki żółte: Klepczarek, Kasztelan (Znicz)