Mateusz Możdżeń odchodzi z Lecha Poznań: Żegnamy chłopaka z ferajny!

4 listopada 2010 r.

Mecz na Bułgarskiej. Mateusz Możdżeń w meczu fazy grupowej Ligi Europy z Manchesterem City pojawił się na boisku w 63. minucie, zmieniając Semira Štilicia.

W doliczonym czasie strzelił bramkę, pokonując Shaya Givena strzałem zza pola karnego.

Lech Poznań wygrał z Manchesterem 3:1.

4 listopada 2010 r. Mecz na Bułgarskiej. Mateusz Możdżeń w meczu fazy grupowej Ligi Europy z Manchesterem City pojawił się na boisku w 63. minucie, zmieniając Semira Štilicia. W doliczonym czasie strzelił bramkę, pokonując Shaya Givena strzałem zza pola karnego. Lech Poznań wygrał z Manchesterem 3:1. Mateusz Możdżeń odchodzi z Lecha Poznań: Żegnamy chłopaka z ferajny! demotywatory
Mateusz Możdżeń po 7 latach odchodzi z Lecha Poznań - to już pewne. - W moim sercu Lech pewnie zostanie na zawsze, bo na dzisiaj wszystko zawdzięczam właśnie temu klubowi - przyznał pomocnik Kolejorza. Żegnamy chłopaka z ferajny i wspominamy wyjątkowe chwile Mateusza Możdżenia w Lechu i w naszym mieście.