Mecz Warta Poznań - Lech II Poznań. Wynik 1:0. Zieloni wygrywają! [ZDJĘCIA]

AGA
Poznański sport - zobacz więcej
Poznański sport - zobacz więcej Grzegorz Dembiński
W "małych" derbach Poznania Warta Poznań pokonała Lecha II Poznań z wynikiem 1:0. Zwycięską bramkę dla "Zielonych" strzelił Michał Ciarkowski, otwierając tym samym drugą połowę meczu.

W drugim składzie Lecha pojawili się Dzymon Drewniak, David Holman i Vojo Ubiparip. Jednak gwiazdy Kolejorza nie błyszczały w rezerwach Lecha Poznań, co wyraźnie pokazała pierwsza połowa. Jedyną groźną akcję pod bramką gospodarzy stworzył duet Ubiparib - Holman, ale strzał Węgra był niecelny. Kolejny - w drugiej połowie - ze spalonego.

Kwadrans po bramce dla Warty dwie żółte, a w efekcie czerwona kartkę obejrzał Marcin Gawron i tak Lech II Poznań musiał sobie radzić w dziesiątkę.

Warta Poznań jest coraz bliżej gry o baraże w II lidze.

Warta Poznań - Lech II Poznań 1:0 (0:0)

Warta Poznań: Bartosz Pawłowski - Dawid Czerniejewicz, Wojciech Onsorge, Alain Ngamayama, Nikodem Fiedosewicz (46. Krystian Łukaszyk) - Artur Marciniak Ż, Filip Brzostowski - Franciszek Siwek Ż (85. Tomasz Koziorowski), Gracjan Goździk (73. Miłosz Brylewski), Michał Ciarkowski - Łukasz Spławski.

Lech II Poznań: Mateusz Lis - Kamil Szubertowski, Wiktor Witt, Tomasz Dejewski, Piotr Fontowicz - Marcin Gawron, Szymon Drewniak (84. Dawid Juchacz Ż) - Krystian Sanocki (63. Kamil Jóźwiak Ż), David Holman, Mateusz Klichowicz Ż - Vojo Ubiparip (63. Piotr Kurbiel).

Maksym Chłań: Awans przyjdzie jeśli będziemy skoncentrowani