Medalowy występ pleszewskich taekwondzistów

Marek Blandzi
Nicola Kaczmarek wywalczyła złoty medal!
Nicola Kaczmarek wywalczyła złoty medal! Grzegorz Stephan
Znakomicie w Lidze Taekwondo spisali się reprezentanci UKS Taekwondo Pleszew!

19-osobowa reprezentacja UKS Taekwondo Pleszew wzięła udział w wielkim finale Ligi Taekwondo Wesołek. UKS Taekwondo Pleszew w konkurencjach sprawnościowych uplasował się na trzecim miejscu spośród 24 klubów z dorobkiem 376 pkt. Natomiast w konkurencji walk na czwartym miejscu z dorobkiem 208 pkt. W klasyfikacji indywidualnej Pleszew wypadł najlepiej w kategorii młodzika ( 11-12 lat). I tak najlepszą zawodniczką została Nicola Kaczmarek z dorobkiem 78 pkt, na drugim miejscu uplasował się Bartosz Stephan 75 pkt,a na czwartym Dawid Bartoszek, który uzyskał 72 pkt. Warto dodać że kategorii młodzik zostało sklasyfikowanych 125 zawodników. Z kolei w kategorii dzieci najlepiej wypadł Dominik Bandzwołek, który znalazł się na 17 miejscu z dorobkiem 27 pkt. Tymczasem w kategoriach juniora młodszego nasz klub reprezentował Karol Grabowski, który został sklasyfikowany, z dorobkiem 42 pkt, na piątym miejscu.

Pleszew.naszemiasto.pl na Facebooku - dołącz do naszej społeczności!

Byłeś świadkiem interesującego wydarzenia? Napisz do nas: [email protected] lub zadzwoń: (62) 742 00 62, (62) 742 58 25, 502 499 363