Mistrzostwa Poznania w dystasnie na 10 km za nami [zdjęcia]

W czwartek 29 maja na stadionie Olimpii Poznań odbył się kolejny test lekkoatletyczny. Tym razem były to mistrzostwa Poznania na dystansie 10 000 metrów.

W biegu uczestniczył Urbańczyk Grzegorz, bardziej znany jako zwycięzca poznańskiego biegu Wings For Life, w którym przebiegł 49 km. Wygrał także w mistrzostwach Poznania, 10 km pokonał w czasie 35 minut i 1 sekudny.

Na kolejnym miejscu uplasował się Brylewski Mateusz z czasem 36,19, a trzecie miejsce zdobył Wichłacz Paweł z czasem 37,07.

Pośród kobiet klasyfikację otwiera Andrzejewska Marta z czasem 40,30, drugie miejsce należy do Agnieszki Pelc-Wanielista, a jej czas to 41,00, trzecie zaś  zdobyła Beata Kamińska z czasem 44,35.