MKS w następnej rundzie barażowej!

MKS Poznan
MKS Poznan
Młodzi poznańscy szczypiorniści przegrali w Obornikach Śląskich z Borem 20:26, ale awansowali do finałowego dwumeczu o miejsce w II lidze. W sobotę i niedzielę zagrają z Pogonią Oleśnica.

Mecz od samego początku nie układał się po myśli poznaniaków. Już w 15 minucie po zderzeniu z obrońcą w szpitalu wylądował kołowy Maciej Dubisz z rozciętym łukiem brwiowym. W tym meczu była to zupełnie inna drużyna niż w poniedziałkowym.

Brak koncentracji i proste błędy, w obronie i w ataku sprawiły, że do połowy Bór Oborniki Śląskie prowadziły 12:11. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. Mecz zakończył się rezultatem 26:20, ale to MKS wywalczył sobie prawo do dalszych gier, dzięki wysokiej wygranej w pierwszym meczu.

W sobotę, o godzinie 19:30, w hali przy ulicy Newtona 2, odbędzie się pierwszy mecz drugiej rundy baraży przeciwko Pogoni Oleśnica. Rewanż na drugi dzień w Oleśnicy.

BÓR OBORNIKI ŚLĄSKIE - MKS POZNAŃ 26:20 (12:11)

MKS: Stefaniak, Miecuchowski, Szewczak - Więcław 8, D. Nawrocki 3, Pietrzak 3, Lubiewski 2, Pochopień 2, Perri 1, Borowiak 1, Czapla 0, Dubisz 0, Cegła 0, Skroban 0.