Nickie Billie Nielsen zdąży wrócić na Legię?

KM, Krzysztof Tura
Przez ostatnie trzy tygodnie zawodnik przechodził rehabilitację naderwanego mięśnia dwugłowego uda. Łukasz Gdak
Nicki Nielsen wrócił po kontuzji do treningów. Jednak w najbliższym meczu z Zagłębiem Sosnowiec w Pucharze Polski na pewno jednak nie zagra. Sztab Lecha stara się by zawodnik mógł wrócić na mecz z legią Warszawa.

Duńczyk Nicki Nielsen w debiucie przeciwko Termalice Nieciecza (wygrana Lecha (5:2) zdobył efektowną bramkę i... tyle go widzieliśmy. Już w pierwszej połowie następnego meczu z Podbeskidziem Bielsko-Biała musiał zejść z boiska z powodu urazu.

Jego sytuacja byłaby jeszcze lepsza, ale choroba przeszkodziła mu w powrocie na boisko. Teraz może już trenować na pełnych obrotach - zaznacza trener Jan Urban.

Przez ostatnie trzy tygodnie zawodnik przechodził rehabilitację naderwanego mięśnia dwugłowego uda. Lekarze tłumaczą, że po kontuzji nie ma już śladu. Piłkarz zdążył w poniedziałek wrócić do zajęć, czuje się również coraz lepiej. Nicki Bille mógł co prawda zacząć treningi już w poprzednim tygodniu, niestety nabawił się infekcji.

- Być może skorzystamy z niego w meczu z Legią. Będę patrzył na formę. Niestety, jego przerwa trochę trwała. Nie interesuje mnie gra Nickiego, który jest bez formy. Jeśli znajdzie się w osiemnastce to dlatego, że wygra rywalizację - kończy temat trener Lecha Poznań Jan Urban.