Niemoc w końcówce

SZKI
Koszykarze Pyry nie sprostali we własnej hali wiceliderowi ze Stalowej Woli i przegrali 86:97 (29:29, 26:20, 20:28, 11:20). Najwięcej punktów dla poznaniaków zdobyli Paweł Surówka (28), Karol Nowicki (16) i Maciej ...

Koszykarze Pyry nie sprostali we własnej hali wiceliderowi ze Stalowej Woli i przegrali 86:97 (29:29, 26:20, 20:28, 11:20). Najwięcej punktów dla poznaniaków zdobyli Paweł Surówka (28), Karol Nowicki (16) i Maciej Grabiński (13). O porażce podopiecznych Tomasza Cichockiego zadecydowała słaba postawa w czwartej kwarcie. Jeszcze na 3 minuty przed końcem Pyra przegrywała tylko 84:87, ale od tego momentu gospodarze zaczęli fatalnie pudłować spod samego kosza.
Zawodnicy Stali nie dali już sobie wydrzeć zwycięstwa i wywieźli komplet punktów z Poznania. Następne spotkanie Pyra rozegra już w środę i zmierzy się u siebie w zaległym meczu z Legionem Legionowo (godz. 16.00).

Ważna zmiana na Euro 2024! Ukłon w stronę sędziów?