Nokaut po przerwie

LIC
Mieszko do przerwy rozgrywał bardzo dobre zawody i wydawało się, że faworyzowany Kujawiak może mieć spore kłopoty z odniesieniem zwycięstwa. Wystarczył jeden dziecinny błąd doświadczonego Dariusza Kuryły, któremu piłkę ...

Mieszko do przerwy rozgrywał bardzo dobre zawody i wydawało się, że faworyzowany Kujawiak może mieć spore kłopoty z odniesieniem zwycięstwa. Wystarczył jeden dziecinny błąd doświadczonego Dariusza Kuryły, któremu piłkę zabrał Aleksander Majić, podał do Marcina Klatta, a były napastnik Lecha Poznań takich okazji nie zwykł marnować. Gnieźnianie spuścili głowy, a gospodarze do końca rozdawali karty. Po ośmiu kolejkach mogę z całą pewnością powiedzieć, że dla mnie Kujawiak jest najpoważniejszym kandydatem do awansu - powiedział Marian Kurowski, trener Mieszka.

Kujawiak Włocławek - Mieszko 3:0 (0:0)

Bramki: 1:0 Marcin Klatt (48), 2:0 Aleksnader Majić (64), 3:0 Piotr Buchalski (86).

Mieszko: Fabiański - Gendera, Zibert, Camara, Martyka, Kuryło, Robiński, Kiko (62. Jakubiak), Zaporowski (67. Janasiak), Iwanicki (43. Gąsiorowski), Kaliński.
Żółta kartka: Camara (Mieszko). Widzów: 3000.