Przeglądaj galerię za pomocą strzałek na klawiaturze
Przesuń zdjęcie palcem
Sekou Drame
Gwinejczyk zadebiutował w Lechu Poznań 14...

Obcokrajowcy w barwach Lecha Poznań. Który najlepszy? Kto rozczarował? [ZDJĘCIA]

Sekou Drame Gwinejczyk zadebiutował w Lechu Poznań 14 października 1995 roku, gdy wszedł na boisko z ławki rezerwowych w meczu ze Stomilem Olsztyn. Dwie kolejki potem Kolejorz zremisował po dramatycznym starciu z Widzewem Łódź 3:3. Punkt w tym spotkaniu trafieniem w 90. minucie uratował właśnie Drame. Były stoper Kolejorza słynął z bardzo twardej gry. W sezonie potrafił złapać nawet kilkanaście kartek. Drame grał w Lechu Poznań od połowy 1995 roku do końca 1999 roku, z małą przerwą na wiosnę 1998 roku, kiedy to reprezentował barwy Dyskoboli Grodzisk Wielkopolski. Wystąpił łącznie w 51 ligowych spotkaniach Poznańskiej Lokomotywy, w których zdobył dwa gole.

Kilkuset biegaczy rywalizuje w Górach Opawskich. Najwytrwalsi przebiegną 100 km!