Oceniamy lechitów w meczu z Polonią Warszawa

Jacek Pałuba
Semir Stilić nie potrafił zupełnie zaskoczyć jakimś niekonwencjonalnym zagraniem M. Zakrzewski
Lech Poznań przegrał w Warszawie z Polonią 0:1. Tak oceniliśmy grę piłkarzy Kolejorza,

Jasmin Buric 5
Od początku spotkania miał sporo pracy, bo poloniści byli aktywni w ofensywie. Bronił dość pewnie, aż do ostatniej minuty spotkania...

Grzegorz Wojtkowiak 4
Zbyt rzadko uczestniczył w akcjach ofensywnych zespołu. Z kolei w obronie krył na "radar" swoich rywali i zostawiał im zbyt wiele miejsca.

Marcin Kamiński 4
Stoperzy pokazali znów, że nie są mocnym punktem Lecha. Jeśli obaj mają za zadanie rozgrywanie piłki na swojej połowie, to jest to nieporozumienie.

Stilić nie odejdzie do Legii. Kto radzi mu opuścić Lecha Poznań?

Hubert Wołąkiewicz 4
Podobna ocena jak młodszego Kamińskiego. Niczym szczególnym nie zaimponował, a jego dalekie podania nic nie wnosiły do gry zespołu.

Luis Henriquez 4
Podobnie jak Wojtkowiak na prawej stronie, on też krył rywali na "radar". Brakowało jego akcji lewą stroną boiska. Ale pewnie tak kazał Bakero.

Dimitrije Injać 3
Bardzo przeciętny występ. Jego tradycyjne podania do tyłu, coraz bardziej denerwują. To on nadawał się do zmiany, a nie walczący Djurdjević.

Ivan Djurdjević 6
Jedna z jaśniejszych postaci drużyny w pierwszej połowie. Udanie przerywał akcje rywali i dobrze asekurował kolegów w obronie. Nie nadawał się do zmiany.

Siergiej Kriwiec 4
Zespół Lecha nie chciał wygrać meczu z Polonią. Białorusin wykonywał zapewne polecenia trenera Bakero i pasywna postawa w ogóle mu nie służyła.

Semir Stilić 4
To był chyba jego najgorszy występ w ostatnich tygodniach. Mało widoczny, nie potrafił zupełnie zaskoczyć jakimś niekonwencjonalnym zagraniem.

Rafał Murawski 5
Walczył, biegał, starał się, ale nie wynikło z tego zbyt wiele. Tak jak jego koledzy, zbyt pasywny, szczególnie w ofensywie. To nie był dobry występ "Murasia".

Artiom Rudniew 5
Łotysz zapomniał jak się zdobywa bramki w ekstraklasie. Starał się, walczył o górne piłki z obrońcami, ale strzelecka niemoc w lidze trwa od ponad miesiąca.